Przekonaj się, jak kurs bitcoina może się zachować w najbliższych godzinach.

Przekonaj się, jak kurs bitcoina może się zachować w najbliższych godzinach.

Dosyć intensywna sprzedażowa presja, z którą kryptowaluta musiała się niestety zmierzyć w ciągu ostatnich tygodni w żadnym wypadku nie wystarczyła na to, aby móc przełamać wsparcie na poziomie 9 900 USD, które broniły gorliwie byki. Zobaczmy, jak dokładnie kurs bitcoina zachować się może w najbliższych dniach oraz w najbliższych godzinach.

Co jest z siłą byków?

Bitcoin obecnie rośnie w kierunku 11 000 USD. W tym samym czasie, gdy pozostałą część rynku doświadcza raczej mieszanych uczyć. Wczorajsza siła się pojawiła po okresie wielotygodniowego handlu w przedziale od 9 900 do 10 3000 USD.

To właśnie od tamtego czasu, tak zwana price action bitcoina była w mierze przeważającej pozytywne. Mając właśnie to na uwadze, analitycy zauważyli, że wzrost ciągły kluczowej wartości kryptowaluty może się zakończyć dosyć silnym wyczerpaniem.

Jeden z traderów się przygląda dosyć uważnie samemu obszarowi cenowemu pomiędzy 11 000 a 11 2000 USD. Wyjaśnia także, że odrzucenie na jednym z nich jest naprawdę bardzo prawdopodobne.

Bitcoin się zbliża do 11 000 USD. To kupujący przejmują kontrolę

W chwili pisania tego artykułu kurs bitcoina wzrósł w ciągu doby o niecałe 0,6 procenta. BTC jest wyceniany aktualnie na 10 800 USD. Oznacza to nic innego jak wzrost znaczący w porównaniu z minimami niedawnymi, które wynosiły 10 200. Ustanowione one zostały zaledwie dwa dni temu.

Reakcja wręcz żarliwa bitcoina na wszelkiego rodzaju próby zrzucenia go poprzez niedźwiedzie poniżej 10 000 USD tak naprawdę wydaje się być jedynie oznaką jego siły.

Reakcja późniejsza w zasadzie jeszcze bardziej tę teorię wzmocniła. Pokazała, że kupujący mają nadal bardzo poważną przewagę nad sprzedającymi. Oczywiście spoglądając na sytuację obecną.

Jednak to, czy kurs bitcoina z powrotem może wejść na ścieżkę w kierunku swoich maksimów rocznych 12 400 USD, jest zależne obecnie prawie całkowicie od tego czy się zdoła przebić powyżej regionu niższego niż 11 000 USD.

Analitycy są zdania, że możemy się jak najbardziej spodziewać tego, że BTC dostrzeże pewną słabość, jeśli się przełamie w rejon właśnie 11 000 USD.

Gdy mówimy o perspektywach kryptowaluty raczej krótkoterminowych, to jeden z analityków stwierdził, że się spodziewać w najbliższym czasie odnotowania zwiększonej słabości.

Cold Blood Schiller konkretnie wskazuje na dwa poziomu. Mowa tutaj o poziomie 11 100 USD oraz 11 200 USD. Są to jego zdaniem obszary o naprawdę ogromnej presji sprzedażowej, która hamować może sam wzrost bitcoina.

„11,1 – 11,2 USD jest regionem na BTC. W ramach jego będziemy szukali pewnych oznak słabości. W ten sposób wyraził się Renko po dokładnym przeanalizowaniu wykresu.

Co więcej musimy mieć świadomość, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że sam bitcoin te poziomy przetestuje w ciągu w zasadzie najbliższych godzin. Jego reakcja w żadnym wypadku nie powinna wyjaśnić obecnej siły nabywców. Są to bardzo cenne informacje, które powinniśmy sobie zapamiętać.

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.