Projekt Holo (HOT) – kryptowaluta na 2020 – Opinie Analiza

Projekt Holo (HOT) – kryptowaluta na 2020 – Opinie Analiza

Holo stanowi rozproszoną platformę hostingową peer-to-peer (P2P) przeznaczoną dla aplikacji Holochain. Można ją uznać za swego rodzaju pomost do nowego Internetu. Holochain aspiruje do tego, aby zastąpić blockchain pod względem przechowywania danych i tworzenia łatwych w obsłudze transakcji.

W Holo każdy może stać się gospodarzem – wykorzystując komputer, można zarabiać na HoloFuel (HOT). Oprogramowanie Holo udostępnia zapasową pamięć i moc obliczeniową, które potrzebne są do obsługi hApps w sieci starszej daty. Gospodarze przy pomocy serwerów  hApps, ustalają własne ceny hostingu i zarządzają własnymi priorytetami.

Zakup Bitcoin w 2020 roku. Najważniejsze informacje!

Cena HOT w czasie trwania projekt ICO (od 29 marca 2018) osiągnęła 0,0002 USD. Z puli 177 000 000 000 dostępnych tokenów, aż 75% zostało wystawionych na sprzedaż. Wystarczył niespełna jeden miesiąc, aby zebrać sumę 20 400 000 USD.

Zasada funkcjonowania ekosystemu Holo bazuje na hostach, dzięki którym możliwe jest przetwarzanie i przechowywanie aplikacji rozproszonych, które umożliwiają pozyskiwanie wymienialnych kredytów.

Hosty oraz rozproszone aplikacje Holo

W Holo hosting aplikacji społecznościowych jest przenoszony z serwerów scentralizowanych na centra, które są zdecentralizowane. Holo asymiluje niewykorzystaną moc obliczeniową, której komputery nie są w stanie wykorzystać. Dzięki Holo hosty umożliwiają przekształcenie małego komputera konsumenckiego w dochody uzyskane z wynagrodzenia za hosting aplikacji rozproszonych.

Bitcoin za 8 000 tysięcy dolarów? Poznaj kulisy wzrostów kursu BTC

Obecnie najbardziej popularne aplikacje, takie jak Wikipedia, Twitter czy Facebook już potrzebują Holo. Dzięki tej aplikacji nie ma potrzeby czerpania funduszy z reklam na dofinansowanie kolosalnej infrastruktury. Jeżeli aplikacja jest popularna i wciąż zyskuje na popularności, to tym większą moc hostingu uzyskuje od użytkowników, którzy ją zainstalowali.

Paliwem Holo jest token HOT

Hosty Holo są opłacane paliwem, którym jest kryptowaluta HOT. Umożliwia ona sprawne dokonywanie dużej liczby małych płatności. Moc obliczeniowa, stanowiąca cenny zasób, pozwala na utrzymanie kredytów hostingowych w stabilności.

Im więcej hostów pracuje w trybie online i dzieli się między sobą mocą obliczeniową, tym bardziej sieć zyskuje na wartości. HOT otrzymuje większą siłę nabywczą na wspieranie usługi. Transakcje podpisywane są przez obie strony. Następnie partnerzy sprawdzają je na wspólnym DHT. Obie strony transakcji podpisują ją w obrębie swoich łańcuchów, a następnie jest ona sprawdzana przez partnerów w rozproszonej tabeli skrótów.

BSV (Bitcoin SV) jest najdroższy od sześciu miesięcy

Ciekawostki na temat Holo

Holo umożliwia użytkownikom zakładanie interoperacyjnych “spółdzielni”, ułatwia komunikację z dużymi społecznościami, promując koncepcję współdzielenia gospodarki. Użytkownicy mogą między sobą dzielić zasoby, niezależnie od tego czy są one duże czy małe. Umożliwia to sieć rozbudowanej mikropłatności, na której opiera się Holo. Aplikacja oferuje sektorowi medycznemu zupełnie bezpieczny system udostępniania. Specjaliści medyczni mogą rejestrować dane i zarządzać nimi.

Dzięki infrastrukturze peer-to-peer, na której opiera się działanie platformy Holo, użytkownicy mogą korzystać z funkcji komunikacji bez konieczności monitorowania przesyłanych danych. Mogą oni przekazywać informacje pomiędzy platformami. W scentralizowanej sieci nie ma tej możliwości, np. wiadomość przesłana przez Messenger popularny na Facebooku, to dokładna informacja o tym, kto ją wysłał, gdzie i do kogo, kiedy i skąd. Tego rodzaju monitorowania nie ma w Holo, co stanowi niewątpliwą zaletę.

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.