Prognoza rankingu 10 najpopularniejszych walut cyfrowych na rok 2021

Prognoza rankingu 10 najpopularniejszych walut cyfrowych na rok 2021

10 cyfrowych walut, które mogą namieszać w 2021 roku

Podane przez Austina Arnolda, gospodarza Altcoin Daily, 10 kryptowalut może namieszać w zbliżającym się roku kalendarzowym. Przejdźmy zatem do coinów, o których była mowa.

Bitcoin (BTC)

Miejsce pierwsze. Mimo rekordowego poziomu 20 000 USD następuje silny popyt instytucjonalny. Opowiada o wykupieniu BTC przez Microstrategy.

Cardana (ADA)

Kolejna pozycja na liście. Według Arnolda platforma inteligentnych kontraktów może nieco namieszać w 2021 roku. Przyczynia się do tego zbliżający hard fork.

Trustwap (SWAP)

Trzecia pozycja na liście to SWAP. Według Arnolda ta kryptowaluta będzie wiodąca na rynku tokenów non-fungible.

Ripple (XRP)

Kolejne miejsce należy do Ripple. Opowiada o związku z administracją Bidena. Mówi o darowiźnie na kampanię prezydenta Bidena oraz wcześniej na rzecz Kamali Harris (kampania For The People)

Tezos (XTZ)

O znaczącym zwiększeniu wartości Tezos może świadczyć europejski przemysł filmowy oraz serialowy, który wprowadził na Tezos security token offering kwotę aż 121 milionów dolarów.

VeChain (VET)

Tutaj tłumaczy partnerstwo VeChain z KnowSeafood. Opowiada o hodowcach owoców morza i dostępie konsumentów do informacji na temat łańcucha dostaw.

Ethereum (ETH)

Miejsce siódme na liście Arnolda. Skupia się tutaj na kanadyjskich inwestorach tradycyjnych. Według analityka kryptowalut wartość Ethereum może wzrosnąć nawet do 107,5 miliona dolarów.

Injective Protocol (INJ)

Tutaj analityk skupia się na sieci testowej stworzonej dla zdecentralizowanej platformy handlowej (DeFi) Przytacza słowa partnera Pantera Capital, Paula Veradittakita, stwierdzającego, że Injective Protocol może stać się pionierem w kwestii kolejnych fal zdecentralizowanego handlu instrumentami pochodnymi.

Binance Coin (BNB)

Przedostatnie miejsce należy do Binance Coin. Na początku wspomina, że utility token jest dalej używane przez inwestorów. Mówi o handlu spot i jego wartościach.

Uniswap (UNI)

Analityk dostrzega, że adresy Uniswap to ponad połowa adresów w sektorze DeFi. Według Arnolda właśnie Uniswap może zyskać na popularności w kolejnym roku.

Przeczytaj również artykuły na pastacbd.pl

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.