Poznański GamerHash zamierza podbić Singapur

Poznański GamerHash zamierza podbić Singapur

BlockShow jest serią konferencji, które są organizowane przez Cointelegraph, między innymi z inicjatywy CMO Adde’go Creez’a. W wydarzeniu najbliższych, które się odbędzie w Singapurze już w dniach 14-15 listopada, udział weźmie firma poznańska o nazwie GamerHash.

Na bazie unikalności projektów oraz pozytywnych opinii, na początku lata, Adde wybrał kilka najlepszych na shortlistę. Zaprosił on twórców do przesłania pitcha 30 sekundowego z telefonu, bez żadnych zaawansowanych animacji, przedstawiające wyłącznie informacje najważniejsze. Projekty, które swój materiał zgłosiły, zostały zaproszone do kanału Youtubowego Crypto Buster, gdzie Aly Madhavij oraz Andy Creez oceniali samą jakość pitcha oraz samego projektu.

GamerHas zdobył nagrodę główną organizatorów BlockShow

Większość spośród uczestników pochodziło dokładnie z Azji, ale się udało dostać na tą jakże krótką listę również właśnie projektowi z Poznania GamerHash. CMO Pszczółkowski Artur zaprezentował pitch, który doceniony został przez organizatorów. W efekcie czego zdobył nagrodę główną.

CMO Artur Pszczółkowski bardzo się cieszy, że Aly oraz Adde chcą ich zobaczyć na scenie tak dużego przedsięwzięcia jakim jest BlockShow. Od paru miesięcy się skupiają na prezentacji. GamerHash jako globalnego projektu. Wyróżnienie niniejsze jest na pewno potwierdzeniem działań oraz także pomysłów. Poza samą możliwością rozmawiania z największymi funduszami VC jak i także inwestorami niezmiernie ważna jest obecność w mediach globalnych blockchainowych. Na pewno będzie ich wspierał CoinTelegraph. Dla nich bardzo ważna jest ocena GamerHasha. Z wielką energią oraz z pokorą się skupiają, aby na scenie w Marina Bay w pełni być przygotowanym oraz reprezentować świetnie scenę polską blockchainową.

Poza samymi biletami oraz stoiskiem zespół także otrzymał – Święty Graal startupów z opcj pitchtowania na scenie. Poza konkursem kosztuje ona ponad 15 tysięcy dolarów. Jednak nie ekwiwalent jest sam w sobie najważniejszy. Prezentacje w Singapurze obserwowane będą przez fundusze VC największe na świecie, a GamerHash prowadzi właśnie rozmowy z kilkoma odnośnie tematu kolejnej rundy właśnie finansowania.

Jak najbardziej trzymamy kciuki, aby GamerHash zdołał powtórzyć sukces zeszłoroczny projektu Bilon właśnie w Singapurze. Wyniki innych firm, które wygrały wcześnie startup pitch tutaj https://blockshow.com/asia/startups/#!. Okazuje się, że wszystko w dziesiątkach dolarów.

O samym projekcie GamerHash

Projekt GamerHash udostępnia aplikację dla fanów technologii oraz dla graczy, dzięki której zarabiać mogą kryptowaluty, jedynie używając mocy niewykorzystywanej obliczeniowej sprzęty. Kiedy korzystamy z samej przeglądarki czy też oglądamy film, to wiele naszych zasobów naszych komputerów pozostaje wciąż niedostępnych. Dzięki samej aplikacji GamerHash sprawić możemy, że nasze komputery, a przynajmniej częściowo, będą zarabiały na siebie. Środki zdobyte wymieniać można na różnego rodzaju usługi oraz produkty, z których się korzysta każdego dnia.

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.