Pizza Hut w Wenezueli już akceptuje płatności w BTC

Pizza Hut w Wenezueli już akceptuje płatności w BTC

Pizza Hut od teraz akceptuje krypotwalutowe płatności we wszystkich lokalizacjach w Wenezueli. Wszystko tak naprawdę dzięki partnerstwu z Cryptobuyer panamskim – startupem, który zajmuje się kryptograficznymi płatnościami.

Pizza Hut już akceptuje BTC

Cryptobuyer właśnie ogłosił integrację swojego płatniczego rozwiązania w punktach sprzedażowych Pizza Hut w firmie, który jest dostępny w sieci.

Cryptobuyer ogłosił, że udało się im pozyskać partnera nowego. Jest to firma światowej klasy oraz marka globalna – Pizaa Hut. Dla nich jest to zaszczyt móc współpracować z panem Richardem Khouri, który jest generalnym dyrektorem Pizza Hut w Wenezueli, która podjęła wyzwanie bycia pierwszą firmą, która zainstaluje fizyczne urządzenia.

Na dodatek Cryptobuyer na Instagramie w poście ujawnia, że klienci Pizza Hut w oddziałach w Maracaibo, Maracay, Caracas oraz Barquisimeto płacić mogą za posiłki przy pomocy Bitcoina, ale także innych kryptowalut.

Tym samym Pizza Hut dołącza także do listy stale rosnącej 20 000 sprzedawców, którzy to współpracują z Cryptobuyer, w tym marek znanych, takich jak Samsung, Intercontinental Hotel bądź też Burger King.

Początek całkiem nowego płatniczego trendu

Do końca następnego roku CEO Cryptobuyer, Jorge Farias, spodziewa się, że ponad stu tysięcy firm oferować będzie klientom swoim kryptograficzne płatności.

Jest to początek trendu definitywnego, w którym będziemy mogli się przekonać, jak nowe technologie przedstawiane są jako alternatywa realna dla finansowej integracji. Był to długi oraz także udany proces, w którym firma profesjonalna z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku widzi sporą zachętę do zaakceptowania kryptowalut jako całkiem nowej formy płatności.

Musimy na tym etapie przypomnieć, że tenże proces wzmocnić może ostatnia decyzja PayPala, która to firma zezwala klientom ze Stanów Zjednoczonych na płatność za towary oraz usługi w BTC oraz także w innych kryptowalutach w wielu milionach handlowych punktów w kraju. Bardzo możliwe jest to, że śladem giganta tego pójdą inne korporacje globalne.

Dowiedz się więcej na vouchercbd.com

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.