Mike Novogratz – Bitcoin w roku 2020 po 12 tysięcy USD

Mike Novogratz – Bitcoin w roku 2020 po 12 tysięcy USD

BTC (bitcoin) w roku 2020 osiągnie kurs 12 000 USD. Stanie się tak gdy tylko tak naprawdę dojdzie do ożywienia na rynku. W ten sposób właściwie wypowiedział się jeden z otwartych najbardziej z najbardziej inwestorów na krytpowaluty. W ten sposób wypowiedział się Mike Novogratz.

Na co stawia Mike Novograts? Stawia on na sukces BTC oraz na klęskę Trumpa

Przedsiębiorca Mike Novograts również wierzy, że prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump przegra wybory prezydenckie zbliżające się i to aż dziesięcioma milionami głosów. Musimy przyznać, że przewaga taka naprawdę byłaby sporą klęską.

Na pewno wiemy już doskonale, że Donald Trump dał się poznać jako osoba oraz jednocześnie jako prezydent, który jest ostrym krytykiem ogólnie rzecz biorąc kryptowalut. W lipcu bieżącego roku także właśnie na Twitterze przyznał, że jeśli chodzi o jego spostrzeżenie, to odbiera Bitcoina jako świetne narzędzie dla przestępców. Słowa takie z ust prezydenta Stanów Zjednoczonych na pewno mogły zadziwić. Wielu amerykanów, ale także obywateli z innych państw było w lekkim szoku.

Co ciekawe okazuje się nawet, że Mike Novograts się założył o to właśnie, że obecny prezydent Stanów Zjednoczonych – Donald Trump swoje kolejne wybory przegrał. A z kim się założył Mike Novograts? Założył się z innym użytkownikiem portalu Twitter. Suma zakładu jest imponująca. Założyli się bowiem o 1 Ethereum, a więc jest na chwilę obecną około 130 USD.

Mike Novogratz oraz Bitcoin – czy w ogóle warto mu ufać?

Wiele osób nie może tak naprawdę do końca rozgryźć Mike Novogratza. Co jak co, ale naprawdę jest to jeden wielki znak zapytania oraz zagadka. Wiele osób ma wątpliwości czy oby na pewno Mike Novogratz ma rację w samej kwestii BTC? Jest to zdecydowanie o bardziej interesujące nas, a niżeli jego polityczne prognozy. Raczej także chcielibyśmy się skupić na Bitcoinie oraz na wszystkim co z nim związane. Jeśli chodzi o przeszłość Mike Novogratza, to raczej miał pecha. Szczególnie jeśli chodzi o kwestie prognoz dotyczących ceny bitcoina. Tak naprawdę to przez cały 2018 oraz 2019 rok sugerował samą kontynuację hossy. Jak wiadomo na polu tym bywało już niezmiernie różnie.

Na samym początku miesiąca maj, kiedy to za jednego BTC już płacono około 6000 USD, powiedział, że jak najbardziej przewiduje, że kryptowaluta na pewno osiągnie pułap wynoszący 20 000 USD i to po raz drugi w ciągu następnych osiemnastu miesięcy.

Mike Novogratz nie tylko sam jest w przekonaniu, że w kolejnym roku na rynku walut cyfrowych nastąpią dosyć poważne zmiany i to na plus. Różne techniczne wskaźniki wskazują teraz na sam fakt, że bitcoin już rozpoczął hossę. Nawet gdy jego cena pozostaje na poziomie mniej więcej 7 000 tysięcy USD.

Po raz kolejny nie tak dawno – Joghn McAfee niedawno stwierdzić, że do 2021 roku, bitcoin warty będzie jeden milion dolarów. On sam przestaje ponoć poświęcać tyle czas właśnie na promocję kryptowalut, bowiem ubiegać się chce o samą procedurę.

Jednak bardzo podobnie uważa nijaki Tom Draper, którego uważać można za o wiele bardziej właśnie racjonalnego, a niżeli jakże zbzikowanego McAfee’ego. On tak naprawdę jest zdania, że bitcoin już podskoczy do poziomu dwustu pięćdziesięciu tysięcy USD w roku nadchodzącym. Za samym wzrostem ceny ma oczywiście stać sam halving. O co chodzi w tym całym halvingu? Halving jest niczym innym jak podziałem nagrody za wykopanie całkiem nowego bloku właśnie w sieci BTC.

Jak na razie trudno jest nam ocenić kto z tych jakże autorytetów ma rację. Dosyć trudno jest nam do tego dojść. Tak naprawdę to przekonamy się o tym dopiero na własnej skórze w momencie odczekania. Jak dobrze wiemy halving jest zaplanowany na rok 2020, dokładnie na miesiąc maj. Jakie przyniesie konsekwencje także pokaże nam czas. Powinniśmy w związku z tym uzbroić się w cierpliwość i na bieżąco być ze wszystkimi newsami. Wówczas będziemy mieli przewagę nad innymi użytkownikami rynku kryptowalut. Jest to naprawdę cenne.

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.