Inwestowanie w BTC jako sposób na dużą gotówkę

Inwestowanie w BTC jako sposób na dużą gotówkę

CEO MicroStrategy, które reprezentowane i zarządzane jest przez niewątpliwefo fana najpopularniejszej kryptowaluty, Bitcoina, Michaela Saylora wskazał swoje obecne stanowisko w sprawie tej waluty cyfrowej. Przedstawili, że obecne inwestowanie w BTC jest porównywalne do przeszłego inwestowania w akcje firm zajmujących się rozwojem technologicznym, aterax ich wartość wyceniana jest na wiele bilionów dolarów.

Inwestowanie w BTC jako sposób na dużą gotówkę

W “Block Journal” przedstawił swoje stanowisko szef MicroStrategy. W listopadowym wydaniu można zapoznać się z jego zdaniem, które jednoznacznie wskazuje, że Bitcoin to sposób na ulokowanie posiadanych oszczędności.

Ponadto wskazał, że Bitcoin można traktować nie tylko w sposób pozwalający na ochronę oszczędności przed inflacją, ale przede ale przede wszystkim jako cyfrową sieć monetarną, która zdominowała rynek. Jest przez niego porównywalna do gigantycznych spółek, trudniących się branżą cyfrową.

Saylor wskazuję, że jest dla niego równoznaczny z Google, które jest pierwszą cyfrową wyszukiwarka internetową, czy też YouTube lub Apple. Nie omieszka porównywać Bitcoina także do Facebook, czyli pierwszej sieci społecznościowej. Argumentuje, że w tym tkwi jej siła.

Ponadto Saylor wskazuję, że właściwości przechowywania Bitcoina można scharakteryzować jako potężniejsze od złota. Przyczyny należy upatrywać w dokonaniach technologicznych. Dodatkowo, szef MicroStrategy przedstawia, że osoby decydujące się na inwestowanie w kryptowaluty można określić jako early adapterów. Podkreśla, że inwestycje w BTC są równoważne do tych przed dekady, które dotyczyły Apple’a, Facebooka, Google, czy też Amazon.

Ich stanowisko poparte jest przez czyny. W ciągu trwającego roku, MicroStrategy, dokonało pierwotnego zakupy na rynku tej kryptowaluty. Jego wartość opiewa na 573 miliony USD, co umożliwiło osiągnąć zysk rzędu przekraczającego 148 milionów USD, ponieważ pierwotnie zainwestowali 425 miliony USD.

Czy MicroStrategy sprzeda posiadane Bitcoiny?

Bez odpowiedzi nie pozostało pytanie, czy MicroStrategy zamierza obecnie sprzedaż posiadane BTC. Szef spółki wskazał, że podjęli decyzję o hodowani tej kryptowaluty

Przedstawia, że pierwotnym zamiarem spółki był zakup BTC w celu posiadania tej waluty cyfrowej przez dłuższy czas. Przywołał słowa Warrena Buffetta, który powiedział, że zawsze jest idealny czas na posiadanie dobrych aktywów. Tłumaczy to tym, że podjęcie decyzji o zakupie BTC było podyktowane przede wszystkim tym, że w ich ocenie Bitcoin jest dobrym składnikiem posiadanego majątku.

Aktualne notowania zarówno Bitcoina jak i innych kryptowalut dostępny jest na stronie Bitcoin.pl. Zakupu Bitcoina można dokonać na giełdach kryptowalut, do której należy również BitBay.net.

Więcej o produktach CBD i BTC znajdziesz na Cbdolejki.com.pl

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.