Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Założyciel firmy Bitmain Rival zatrzymany przez policje

Zuoxing Yang, założyciel i dyrektor generalny firmy MicroBT - producenta minerałów bitcoin z siedzibą w Shenzhen, jest przetrzymywany przez lokalną policję, aby wspomóc dochodzenie, dowiedział się coindesk
Dochodzenie jest prawdopodobne w sprawie zarzutów naruszenia praw własności intelektualnej przez firmę związanych z technologią jej rywala z Pekinu, krypto-giganta wydobywczego Bitmain.Wiadomość została po raz pierwszy zgłoszona przez chińskie kryptograficzne źródło wiadomości BlockBeats.

Źródło potwierdziło CoinDesk, że Yang został zabrany przez lokalną policję pod koniec października - po nieoczekiwanym powrocie do Bitmain Jihana Wu, współzałożyciela firmy. Wu przejął kontrolę nad Bitmain w zeszłym tygodniu, odsuwając drugiego współzałożyciela firmy, a następnie prezesa Micree Zhana.

Yang był wcześniej dyrektorem ds. projektowania procesorów w firmie Bitmain, odpowiedzialnym za opracowanie flagowych modeli AntMiner S7 i S9 firmy około 2016 roku. Opuścił jednak firmę i zebrał ponad 20 milionów dolarów na założenie firmy MicroBT - produkującej urządzenia górnicze WhatsMiner - po rozmowach z Zhanem i Wu na temat opcji na akcje.

Wpisy na forum dyskusyjnym Bitcoin-Trader.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Bitcoin-Trader.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.