Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Praca w brazy kryptowalut i blockchain wzrosła o 26% od 2018 roku: Badania

Praca w brazy kryptowalut i blockchain wzrosła o 26% od 2018 roku: Badania

Ci, którzy poszukują zatrudnienia w branży łańcuchów blokowych i walut kryptograficznych, mają powody, by być pozytywnymi, mówi firma zajmująca się poszukiwaniem zatrudnienia.

Liczba ogłoszeń o zatrudnieniu związanych z bitcoin, blockchain i crypto w akcjach na milion na popularnej stronie z ofertami pracy wzrosła o 26 procent od 2018-2019 roku, zgodnie z czteroletnim trendem 1,457 procentowego wzrostu w sektorze, według opublikowanego w czwartek badania "Seen by Indeed".

Z drugiej strony, w tym samym okresie liczba poszukiwań pracy w poszczególnych sektorach zmniejszyła się o 53%, po dłuższej tendencji spadkowej, jak stwierdziła firma. Entuzjazm wśród łowców pracy osiągnął najwyższy poziom podczas szczytu rynku kryptograficznego byka pod koniec 2017 roku, kiedy to cena bitcoin osiągnęła rekordowy poziom około 20.000 dolarów, ale od tego czasu stopniowo spada.

Zooming w szczegółach, w tym roku pięciu najlepszych miejsc pracy w sektorze są delegowane przez pracodawców obracają się wokół pracy komputerowej, z inżynierii oprogramowania, architekta oprogramowania, deweloper i front-end deweloper to najbardziej popularne pozycje.

Pięciu największych pracodawców zajmujących się pracą na stanowiskach typu blockchain to Deloitte, IBM, Accenture, Cisco i Collins Aerospace, zajmując odpowiednio miejsca od 1 do 5. Firma "Wielka Czwórka" Ernst & Young dołącza do Deloitte w pierwszej dziesiątce.

Na liście znalazły się firmy z branży waluty kryptograficznej i sieci blokowych: Coinbase (7. miejsce), Overstock.com (8. miejsce) - która posiada jako spółki zależne akcelerator sieci blokowych Medici Ventures oraz platformę bezpieczeństwa token platform tZERO - Ripple (9. miejsce), Circle (11. miejsce), Kraken (12. miejsce) i ConsenSys (13. miejsce). Banki JPMorgan Chase, który rozwija własną stabilną monetę i przyjazny dla firm kryptograficznych Signature Bank na 14stym i 15stym

Wpisy na forum dyskusyjnym Bitcoin-Trader.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Bitcoin-Trader.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.