Forum

Omega Best warto czy nie warto inwestować?

Cytat

Grupa Omega ma siedzibę w Kijowie na Ukrainie i działa w niszy kryptowalut MLM.

Grupą Omega kieruje CEO Bartosz Nafalski.

Zgodnie z biografią korporacyjną Grupy Omega Nafalskiego

"25 lat doświadczenia jako dyrektor zarządzający w Pepsi Co., Foodcare, Maspex i MK Cafe."

Produkty Grupy Omega
Grupa Omega nie ma sprzedawanych produktów ani usług, a podmioty mogą jedynie promować członkostwo w Grupie Omega.

Osoby współpracujące z Omega Group inwestują w punkty BitBonds tylko i wyłącznie pod obietnice reklamowanego ROI.

Wszystkie osoby stowarzyszone z Grupą Omega są w stanie zainwestować od 50 do 200 000 EUR i uzyskać zwrot z inwestycji w wysokości 130% w ciągu 6 miesięcy lub 170% w ciągu 12 miesięcy.

Zwroty są wypłacane proporcjonalnie każdego dnia. Pod koniec 6 lub 12 miesięcy konieczna jest ponowna inwestycja w celu dalszego uczestnictwa.

Należy pamiętać, że chociaż kwoty inwestycji są wyrażone w EUR, Grupa Omega inwestuje e w bitcoiny.

Inwestycja Bitcoin jest następnie przekształcana w BitBonds, wewnętrzny system punktów Grupy Omega.

Zwroty są wypłacane w punktach BitBonds, które należy przeliczyć na bitcoiny za pośrednictwem portalu Omega best

Myślicie, że warto zainwestować w ten projekt?

Cytat

Prowizje za polecenie inwestycji
Osoby stowarzyszone z Omega Group zarabiają 6% środków zainwestowanych przez osobiście rekrutowanych partnerów.

Dodatkowe 10% jest wypłacane w przypadku zwrotów wypłaconych tym samym osobą.

Pozostałe prowizje
Aby kwalifikować się do prowizji rezydualnych, partner Grupy Omega musi rekrutować i utrzymywać co najmniej dwóch partnerów, z których każdy ma aktywną inwestycję w wysokości 50 EUR lub więcej.

Grupa Omega płaci pozostałe prowizje za pomocą binarnej struktury wynagrodzeń.

Struktura wynagrodzeń binarnych umieszcza partnera na szczycie zespołu binarnego, podzielonego na dwie strony

Pierwszy poziom zespołu binarnego mieści dwie pozycje. Drugi poziom zespołu binarnego jest generowany przez podzielenie tych pierwszych dwóch pozycji na kolejne dwie pozycje każda (4 pozycje).

Przyznam, że troche mi to wygląda na piramide finansową. Sam osobiście nie pokusiłbym się na jakąkolwiek wpłate do tego programu.

Cytat

Już kolejny raz trafiam na tego typu promocję pseudo firmy OMEGA. Dlatego dalej ostrzegam! UOKiK wydał opinie, że  może być to piramida finansowa. MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI.

Cytat
Cytat z Gość data Styczeń 8, 2020, 3:36 pm

Już kolejny raz trafiam na tego typu promocję pseudo firmy OMEGA. Dlatego dalej ostrzegam! UOKiK wydał opinie, że  może być to piramida finansowa. MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI.

Trzeba uważać! Ja się nabrałem! Koleś, który skontaktował się ze mną poprzez media społecznościowe pisał ze mną kilka dni wyczuł, że mam problemy finansowe a następnie wykorzystał to i wyciągnał ode mnie moje ostatnie oszczędnośći.

Cytat

Zapraszam was do tematu. Gdzie prowadzę temat i zbieram osoby do pozwu zbiorowego. Chce razem z wami odzyskać pieniądze zainwestowane.

https://bitcoinaltcoin.pl/forum/topic/omega-best-jak-odzyskac-pieniadze-pozew/

Proszę was udostępnijcie temat, gdzie tylko możecie ! Wiem że jest nas wielu w cały kraju i nie tylko !

Cytat

Ale chyba juz znalazlem 🙂

Wpisy na forum dyskusyjnym Bitcoin-Trader.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Bitcoin-Trader.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.