Dlaczego warto inwestować w Doge?

Dlaczego warto inwestować w Doge?

Ostatnio o Dogecoin można usłyszeć praktycznie wszędzie – w internecie, w wiadomościach, od znajomych, a nawet przy rodzinnym obiedzie. „Pieseł” wydaje się być nie do zatrzymania, a kurs Dogecoin’a rośnie z dnia na dzień. Ile taka sytuacja jeszcze potrwa? Trudno powiedzieć. My też mamy kilka powodów, dla których naszym zdaniem warto zainwestować w DOGE.

Nieważne, jak o Tobie mówią – ważne by o Tobie w ogóle mówili

Tak w skrócie można podsumować medialny sukces Dogecoin’a. DOGE to prawdopodobnie jedna z obecnie najbardziej rozpoznawalnych rzeczy na świecie. Nawet tradycyjne media, które zazwyczaj unikają poruszania tematyki kryptowalutowej, zaczynają coraz częściej przedstawiać historie kryptomilionerów, którym w ciągu kilku miesięcy udało się „dorobić” prawdziwego bogactwa.

I to właśnie w dużej mierze ta popularność wpływa na stale rosnący kurs Dogecoin’a. Wynika to z podstawowego założenia ekonomicznego, jakim jest prawo podaży i popytu. W przypadku DOGE zależność ta wygląda w następujący sposób – coraz więcej osób, chce kupić swoje własne „pieseły”, a na rynku jest ich coraz mniej, ponieważ górnicy nie nadążają z ich wydobywaniem. W naturalny sposób powoduje to dalszy wzrost wartości DOGE.

Kurs tej kryptowaluty jednak podlega takim samym prawom ekonomicznym, jak wszystkie inne aktywa finansowe – nie może rosnąć w nieskończoność. Dlatego tak ważne jest, byś przed zainwestowaniem w DOGE zasięgnął porady licencjonowanego doradcy finansowego i podjął w pełni świadomą decyzję dotyczącą jego zakupu.

DOGE to wspaniała i zżyta społeczność

Jedną z największych zalet Dogecoin’a jest jego społeczność. Należą do niej zarówno bankierzy, inżynierowie, jak i milenialsi zakochani w internetowych memach. Jednak zdecydowanie największą jej częścią są zwykli ludzie, tacy jak Ty i ja. Wchodząc na redditową grupę poświęconą DOGE lub na telegramowy czat, zawsze znajdziesz kogoś, z kim możesz pogadać dosłownie na każdy temat.

Wynika to z faktu, że większość osób inwestujących w DOGE robi to hobbystycznie, z miłości do technologii oraz dla odstresowania się po codziennych trudach. A jeśli jeszcze uda się na tym zarobić, to już w ogóle świetnie!

Nie zdziw się też, gdy na jednym z internetowych forum zadasz pytanie: „jak zainwestować w DOGE”, a ktoś odpowiadając na Twoje pytania, jednocześnie poprosi Cię o adres Twojego publicznego klucza, po czym całkowicie za darmo prześle na niego kilka DOGE – „na dobry początek 😊”.

Wbrew pozorom powyższe przypadki nie są wcale odosobnione. Jednym z nieoficjalnych akronimów DOGE jest „Do Only Good Everyday”, czyli w luźnym tłumaczeniu – codziennie zrób coś dobrego!

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.