Czy kryptowaluty w Wenezueli są naprawdę ważne?

Czy kryptowaluty w Wenezueli są naprawdę ważne?

Kiedy myślimy sobie o kryptowalutach, to Wenezuela wydaje się nam być w samym centrum możliwości dla tejże nowe klasy aktywów. Jednak czy tak jest naprawdę?

Niedawno Narodowa Rada Handlu oraz Usług Wenezueli wydała oświadczenie, w którym dokładnie wyjaśnia pozycję samej instytucji zarówno kryptowaluty jak bitcoin oraz jak i cyfrowej waluty wspieranej przez Wenezuelę.

Z perspektywy pozostałych mieszkańców świata wydaje się, że Wenezuela ma warunki idealne, aby kryptowaluty mogły się w ogóle rozwijać oraz do pewnego stopnia powiedzieć można, że tak właśnie było.

Jednak sama adopcja nie jest zbyt powszechna. W wielu wypadkach nawet jeśli kryptowaluta jest w pełni akceptowana jako płatniczy środek zrozumie doskonale mechanizm oraz zasoby są niskie czy też nawet zerowe. Nie możemy zatem wyobrazić sobie Wenezueli jako kraju, które zdają się czasami nam mówić.

Kolejne informacje

Oczywiście sam fakt, że istnieją warunki niezbędne, pozwala myśleć nam, że w przyszłości adopcja w kraju wzrosnąć może oraz naprawdę może zostać krypto rajem.

W rzeczywistości tak naprawdę Jose Miquel Farias, to członek Komisji Gospodarczej Consecomario, na Twitterze opublikował specjalne oświadczenia, wskazując na to, że istnieje konsensus ogólny pomiędzy firmami w Wenezueli, że kryptowaluty odgrywają rolę kluczową w gospodarce narodu. Podkreśla także, że Petro, stworzenie od prezydenta Nicolasa Madura, które postrzegane było przez wielu na samo uniknięcie ustawionych sankcji przez USA, było projektem pośpiesznym, który jeszcze nie został przez gospodarkę zasymilowany.

Aby nieco więcej zrozumieć, musimy podkreślić, że Consecomerico to organizacja non-profit. Jej celem jest obrona praw, interesów jak i także wartości biznesowego sektora handlu oraz także usług, zgodnie z ogólnymi zasadami gospodarczej wolności.

W związku z tym właśnie Consecomercio w połączeniu z pracą wyjaśnia, że od samego momentu powstania Petro napotyka cały szereg niepowodzeń jak i także problemów. Także uważa, że znaczenie kryptowaluty w tymże kraju jest całkowicie niezaprzeczalne.
Należy także pamiętać, że komunikat ten jest jak najbardziej pewnego rodzaju odpowiedzią na dekret, który zobowiązuje osoby prawne jak i także fizyczne do prowadzenia rachunków podwójnych, zarówno w Petros jak i także w Boliwirze.
W ten właśnie sposób organizacja na potrzebę wyjaśnienia wskazuje niektóre kluczowe kwestie z Petro. W rzeczywistości jednak stwierdzenie to jak najbardziej utwierdza w przekonaniu, że niepewność spowodowała całkowity brak zaufania do tej właśnie technologii.
Faria to przedstawia, że Wenezuela to kraj, w którym narodową walutą jest Boliwar, jest używana codziennie mniej. Nikt w rękach nie chce ich mieć w rękach. Dlatego właśnie powyższe kwestie skłoniły mieszkańców do dokonywania w walutach obcych transakcji, a rzadko kiedy w kryptowaluty. Jednak samo znacznie szyfrów postrzegane jest w większym stopniu jako samo narzędzie do wysyłania oraz odbierania pieniężnych przekazów.

 

Join the discussion

1 comment

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.