Bloomberg prognozuje – Bitcoin z ATH w tym roku.

Bloomberg prognozuje – Bitcoin z ATH w tym roku.

Bloomberg prognozuje – Bitcoin z ATH w tym roku.

Czy BTC będzie po 20 000 USD jeszcze w tym roku?

Ostatni okres jest czasem, gdy coraz to więcej znanych ekspertów, jak i także analityków wypowiada się ponownie na temat ceny BTC. Zdaniem znacznej większości bitcoin teraz już będzie tylko zyskiwał na wykresie. Co więcej pracownik Bloomberga nawet uważa, że w tym roku za 1 BTC będziemy już płacili aż dwadzieścia tysięcy USD. Jak wiemy jest to obecne ATH. Co więcej pracownik Bloomberga uważa nawet, że weszliśmy w całkiem nowy cykl. Jego częścią na pewno jest nowa spekulacyjna bańka.

Analityk Bloomberga uważa tak naprawdę, że do końca roku BRC już zdrożeje o sto procent.

Uważa do tego, że ta kryptowaluta powtarza cykl stały dotyczący kursu.

To jest powrót do przeszłości

Mike McGlone, który jest analitykiem Bloomberg Intelligence stwierdził, że Bitcoin obecnie odzwierciedla wydarzenia z roku 2016.

Co więcej uważa tak naprawdę, że rok 2016 był już ostatnim razem, kiedy podaż zmniejszona została o połowę i to był już trzeci rok po ATH. Czy zatem rok 2021 będzie rokiem spekulacyjnej bańki?

Po sześćdziesiąt procent spadku w roku 2014, do końca 2016 roku kryptowaluta do szczytu dotarła z roku 2013. Przewijają, że wykres do przodu o cztery lata oraz widzimy, że drugi rok po prawie siedemdziesięciu pięciu procentach spadku w roku 2018, jego zdaniem Bitcoin się zbliży do poziomu rekordowego około 20 000 USD, jeśli uda się podążyć za trendem z roku 2016. Mike McGlone wyjaśnił nam swoje spostrzeżenie, które wydaje się być bardzo rzeczowe.

Bitcoin jest złotem dwudziestego pierwszego wieku

Jednak Mike McGlone nie kończy na tym swojej wypowiedzi. Uważa on, że bitcoin określany może być mianem złota Internetu. Dodaje także, że narracja tego typu w mediach powróciła razem ze wzrostami kryptowaluty na samym wykresie.

Ogólnie to wielu inwestorów także zakłada, że to te same czynniki dotyczące ekonomii czy też monetarnej polityki wpływać mogą obecnie na ceny obydwu aktywów. Złoto w czasach niepewności znacznie zyskuje, a więc bitcoin zachowywać się powinien bardzo podobnie, co zresztą w rzeczywistości robi. Możemy to już obserwować od jakiegoś czasu. Możemy z tego wyczytać, że Bitcoin rzeczywiście jest złotem dwudziestego pierwszego wieku. Będziemy obserwować to wszystko z dużym zachwytem.

Obecnie za jednego BTC na giełdach musimy zapłacić około 9700 tysięcy USD. Co to oznacza? Co możemy z tego wyczytać? Oznacza to wzrost ceny o około jeden procent w skali jednej doby. Musimy zgodnie przyznać, że jest to wręcz ogromny wzrost. Co jak co, ale na pewno wygląda to imponująco. Wcześniej nie mieliśmy do czynienia z takimi wzrostami. W tempie podobnym rośnie Ether. Jest to druga kryptowaluta na cyfrowym rynku walut. Za jednego ETH musimy aż zapłacić 242 USD. Widzimy tutaj od razu na pierwszy rzut oka zależność. Na pewno będziemy obserwować z dużą ciekawością, to co obecnie się dzieje na rynku. Zapowiada się naprawdę niezmiernie ciekawie. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.