Bitbay.net – Giełda do Tradingu na Bitcoin

Bitbay.net – Giełda do Tradingu na Bitcoin

BitBay.net to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut w Europie oraz na świecie. Powstawanie kolejnych giełd jest wynikiem stale rosnącej popularności kryptowalut. Od 2009 roku, kiedy po raz pierwszy dostępny do zakupu był Bitcoin, powstało kilka tysięcy różnych kryptowalut.

Oczywiście nie wszystkie z nich mają większe znaczenie, jednak liczba ta jednoznacznie świadczy o rosnącej popularności stosunkowo nowego zjawiska. Gdzie można znaleźć najpopularniejsze krypto i bezpiecznie inwestować? Zdecydowanie na BitBay. To bardzo zaufana platforma, która cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników z całego świata. Z perspektywy polskiego inwestora najważniejsze jest jednak to, że jest to polska firma.

Bitbay – kto stoi za projektem

Giełda BitBay to polski projekt, który powstał w 2014 roku. Internetowa platforma umożliwia bardzo wygodne i intuicyjne kupowanie i sprzedawanie kryptowalut. Zespołem ekspertów finansowych, którzy są twórcami projektu przewodzi Sylwester Suszek. Siedziba firmy znajduje się w Polsce, dlatego nikogo nie powinna dziwić ogromna popularność giełdy wśród inwestorów z naszego kraju. Wdrażanie nowych technologii, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz przyjazny dla użytkownika interfejs sprawiły jednak, że giełda stała się jedną z wiodących platform na świecie. Godne wspomnienia się także przedsięwzięci podejmowane w imieniu BitBay, które mają na celu promowanie informacji oraz świadomości o Bitcoinach i innych internetowych walutach.

Weryfikacja w platformie Bitbay.net

Inwestowanie w kryptowaluty niemal zawsze wiąże się z dużymi pieniędzmi. Niezadbanie o prawidłowe zasady bezpieczeństwa mogłoby w takiej sytuacji zakończyć się tragicznie (w najlepszym wypadku stratą zainwestowanych oszczędności). Z drugiej jednak strony weryfikacja nie może być zbyt złożona, aby nie odstraszać użytkowników, którzy szczególnie szanują swój czas. Twórcom BitBay udało się znaleźć idealny balans w tej kwestii.

Szybka rejestracja w połączeniu z wystarczającą, ale nie nazbyt wymagającą weryfikacją tworzą idealne połączenie. Po wejściu na stronę giełdy, w górnej części ekranu ujrzymy pasek z dostępnymi podstronami. Wchodzimy na zakładkę „Zarejestruj się” i wybieramy pasującą nam formę rejestracji. Każda z nich wiąże się jednak z odebraniem i odesłaniem wiadomości email. Po otrzymaniu kolejnej wiadomości (zazwyczaj już po kilku sekundach) zostajemy przekierowani do strony rejestracji. Następnie jesteśmy proszeni o wypełnienie pól z m.in. krajem, loginem, hasłem oraz walutą. Później pozostaje jedynie zweryfikowanie adresu i tożsamości. 

Handel na Bitbay.net

Tym, co najbardziej interesuje inwestorów jest sam proces handlowania na konkretnej giełdzie oraz to, jak skonstruowany jest interfejs. W przypadku BitBay ciężko doszukać się czegoś, na co można ponarzekać. Sama konstrukcja panelu użytkownika nie wyróżnia się od innych cenionych giełd kryptowalut.

Najważniejsze opcje rozmieszczone są po lewej stronie. Na górze widnieje lista walut i wykresy spadów i wzrostów cen walut. Do inwestycji możemy użyć euro, złoto, funty, dolary i bitcoiny. Handlować można trzydziestoma największymi kryptowalutami. Są nimi m.in. Litecoin, Ethernum, różne wersje Bitcoina oraz Monero. Poza tym znajdziemy inny przodujące krypto i kilka opcji, które w przyszłości mogą mieć ogromny potencjał.

Bitbay.net nowości

Zaangażowana i sprawna obsługa klienta, prosty interfejs i szybkie wypłaty sprawiają, że BitBay jest jedną z lepszych dostępnych kryptowalut. Najciekawszą innowacją jest jednak dostęp do specjalnej karty, która pozwala używać środków dostępnych bezpośrednio na koncie inwestycyjnym. Jest to specjalna karta MasterCard, która umożliwia przeprowadzanie transakcji do 10 000 złotych w kraju i za granicą.

Zalety i Wady Bitbay.net

Duża część osób związanych ze środowiskiem kryptowalut zgodnie twierdzi, że BitBay to bardzo dobra giełda. Ciężko znaleźć w niej wady, które mogłyby być uciążliwe dla użytkowników. Żadna z większych afer nie dotknęła polskiej platformy oraz bardzo niewielka liczba inwestorów napotkała problemy. Do zalet zaliczamy z kolei szybkie wypłaty, prostą rejestrację oraz dostęp do zewnętrznej karty pozwalającej na szybkie wykorzystywanie środków z konta.

Join the discussion

1 comment

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.