Binance Cloud – otwórz swoją własną giełdę kryptowalut dzięki white label

Binance Cloud – otwórz swoją własną giełdę kryptowalut dzięki white label

Binance obecnie na rynek wprowadza specjalną platformę handlu cyfrowymi aktywami. Binance Cloud oferowało będzie wszelkie transakcje futures, a także same integracje z API banków lokalny oraz samej usługi wymiany P2P (peer-to-peer). Taki komunikat podała w poniedziałek nam firma. Już w samym założeniu ma pomóc w ekspansji firmy i to na całym świecie.

Samo wdrożenie produktu takowego jak Binance Cloud, który nam umożliwi dużo łatwiejsze zainstalowanie całkiem nowej giełdy na rynku lokalnym, ma uwolnić w założeniu operatorów potencjalnych giełd od obciążeń dotyczących oprogramowania, skalowalności oraz bezpieczeństwa.

Czym jest Binance Cloud?

Zgodnie z samym ogłoszeniem, Binance Cloud zaoferuje silnik, który jest dopasowany do potrzeb klienta. Jednak nie tylko nie możemy zapominać o kontroli bezpieczeństwa oraz płynności pochodzącej z giełdy głównej Binance.com. Ujmując to innymi słowy, zamysł jest taki, aby giełda lokalna mieć mogła swoją własną markę oraz walutę lokalną fiducjarną. Jednak jej zapleczem będzie w zasadzie to samo Binance. Jak najbardziej przyniesie to korzyść na przykład w postaci dużo większej płynności.

Firma przekazała mediom, że usługa Binance Cloud jest kompleksowym rozwiązaniem, które obejmuje łatwy pulpit nawigacyjny w obsłudze, który pozwala wszystkim klientom zarządzać parami handlowymi, funduszami oraz także listami monet, a do tego zapewnia obsługę wielojęzyczną oraz dzielenie się z globalną witryną Binance.com głębokością oraz większymi możliwościami współpracy z ekosystemem.

Binance wkrótce planuje takie u siebie dodać na platformie transakcyjne usługi OTC, a możliwości także uruchamiania tokena za samym pośrednictwem platformy IEO.

Rywalizacja z AplhaPoint

Może to jak najbardziej oznaczać, że Binance konkurować będzie musiało z AlphaPoint, jednym z największym dostawców infrastruktury na samym rynku giełd kryptowalut. Firma o nazwie AlphaPint została założona w roku 2013. Świadczy usługi dotyczące oprogramowania dla giełd największych na świecie. Mimo, że nie podaje do publicznej wiadomości listy swoich klientów.

Chętni na bitcoina dostali nowe opcje inwestycyjne – wzrost 20%

Kryptowalutowe giełdy nie są wcale łatwe do zbudowania. Wziąć pod uwagę należy wiele bardzo różnych elementów, takich jak typy zamówień oraz dopasowanie ofert, a także całkiem inne funkcje. Skalowanie oraz bezpieczeństwo podczas rajdów masowych byków są również problemami poważnymi dla platform tego typu.

Samo bezpieczeństwo stanowi problem oczywiście dla samego Binance. W roku 2019 giełda zaatakowana została przez hakerów. Aż 40,7 miliona USD zostało w kryptowalutach skradzionych. Jednak firma zwróciła te środki klientom swoim.

Jak widzimy na załączonym obrazku white label zapowiada się niezmiernie ciekawie. Co jak co, ale powinniśmy być bardzo zadowoleni. To wszystko dzieje się dla nas. Każdy z nas może z nowych technologii oraz z nowych usług korzystać, a więc doceńmy to i nie bójmy się nowości. Świat kryptowalut zapowiada się niezmiernie ciekawie.

Więcej na forum:

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.