Aż 65% osób sprzeda Bitcoin (BTC) powyżej 100 000 dolarów (USD).

Aż 65% osób sprzeda Bitcoin (BTC) powyżej 100 000 dolarów (USD).

Ostatnimi czasy rynek aktywów cyfrowych obfitował w niesamowite wzrosty. Jeśli jeszcze nie wiecie to przypomnimy, że zarówno Bitcoin (BTC), jak i kilka innych tokenów ustaliły swoje nowe ATH. W nawiązaniu do zaistniałej sytuacji analitycy pokusili się o stworzenie i zamieszczenie na Twitterze specjalnej ankiety. Wszystko to by zapytać kryptowalutową społeczność czy i kiedy nosi się ona z zamiarem dokonania sprzedaży i zdeponowania swoich zysków.

Jedno z pytań doprecyzowuje ilość Bitcoin (BTC), które mają zostać przeznaczone na sprzedaż przy następnym szczycie?

Podczas hossy na przełomie 2020/2021 liderem, jak  łatwo się domyślić, był król cyfrowych walut czyli Bitcoin (BTC). Od początku października ubiegłego roku podniósł on swoją wartość aż czterokrotnie. Dzięki czemu odnotował wzrost z poziomu 10 000 dolarów (USD) do 42 000 dolarów (USD). Do chwili obecnej jego wycena jest wyższa o około 10% niż tak widoczna na wykresach z końcówki 2020 roku. Taki obraz rzeczy przyczynił się do otwartej wymiany zdań wśród społeczności kryptowalutowej. Między innymi dlatego Josh Rager pokusił się o stworzenie twitterowej ankiety której uczestników zapytał między innymi o to: “Ile BTC planujesz sprzedać na następnym szczycie?”

Największa ilość głosów bo aż 34,4% oddano na odpowiedź, która jest jednoznaczna z faktem, że przy następnym szczycie inwestorzy sprzedadzą większości posiadanych BTC. Do myślenia daje jednak fakt, że 31,6% ankietowanych deklaruje możliwość sprzedaży mniej niż 25% zgromadzonych monet cyfrowych.

Kolejna ankieta określa poziom cenowy ewentualnej sprzedaży Bitcooin (BTC).

Filb Filb to kolejny analityk rynku aktywów cyfrowych, który przygotował ankietę mającą na celu określenie pułapów cenowych przy których inwestorzy będą skłonni dokonać sprzedaży zgromadzonych Bitcoin (BTC).

Zdecydowana większość ankietowanych deklaruje, że zaczęłaby rozważać możliwość sprzedaży, gdyby wycena aktywów wkroczyła w sześciocyfrowy obszar.  40% uczestników ankiety zrobiłoby to w przedziale od 100 000 do 300 000 dolarów (USD). 26,3% ankietowanych czekałoby aż kurs Bitcoin (BTC) przebije poziom 300 000 dolarów (USD).

Join the discussion

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.